Dzambala postać

No Comments

30,00

Postać Dzambali – Pana Bogactwa.

Obraz do medytacji służących wzbudzeniu energii pieniądza.

Opis

Dla niektórych pomnażanie bogactwa to strata czasu. Czynność jak wiele innych, skoro mówi się, żeby zintegrować praktykę (duchową) w codziennym życiu to można integrować ją w zarabianiu. Jeśli nie będzie wpływała na przywiązanie to czy jest szkodliwa? Przeciwnie.
Od czasu mojego związku z praktyka co jakiś czas, między innymi dziś znajduje pieniądze 100 pln, zazwyczaj podobne kwoty, ktoś je gubi bym je znalazł, testem przywiązania jest to czy powstaje tak zwany „duposcisk” kiedy je oddaje obsłudze pizzerni, sklepu lub xero czy właścicielowi.

Jednak ja nie jestem frajerem jak się to niektórym wydaje kiedy patrze im w oczy. Właśnie w tych miejscach to znajduje, miejsca te związane są z wymiana towarów na pieniądze. W dzisiejszych czasach wykładnikiem władzy, zadowolenia, wygody i swobody jest pieniądz. To bardzo mocna i ważna sprawa. Dlaczego w cywilizacji zachodniej mieli byśmy zachowywać się dziwacznie nie zwracając na to uwagi?

Nie lubię sztuczności, okluzji obcych cywilizacji w nienaturalnym zachowaniu szanując jednak ich zwyczaje i kulturę. Być może emocje nagromadzone z jakiś naszych poprzednich wcieleń tworzą sentyment do danej kultury, staram się to rozumieć, ale to jakaś prehistoria, nie uważacie tak? Kiedy już macie swoje dobra, możecie zrobić z tym co chcecie, tak mnie pouczono. Jeśli tak bardzo Wam zależy by nie mieć nic to je rozdacie, co nie przyniesie większej korzyści, możecie też wspomóc jakiś cel, swój lub inny Autor: Wykonawca medytacji Dzambali

 

dzambala mantra

Obraz Dzambali, pełnego współczucia bóstwa pomagającego gospodarzyć dobrami – chronić bogactwo i przyciągać pieniądze. Podpowiada jak kształtować karierę i firmę by dawały zysk, usuwa bloki na pieniądze, pomaga w pełni cieszyć się z bogactwa świata.

[box type=”note”]

Wydruki, które państwo zamówią są lepszej niż przedstawiona
na sklepie rozdzielczości i jakości, bez znaku wodnego,
na eleganckim, satynowym papierze o wymiarach ok. 45x32cm (A3+)

LUB

na płótnie z krosnem o wymiarach ok. 15x22cm

[/box]

 galeria dzambala

Dodaj komentarz