Mandala mądrej siły Niebotycznego

Najwyższy Wódz pomaga pokonywać problemy i stawiać czoło wyzwaniom. Wznieca odwagę w sercu by …

Kategoria: Tagi: ,

Opis

Mandala z wizji medytacji nad tekstami: „Utrzymywanie ukrytego życia: Tajemnym dziedzictwie uzdrowienia” (‘Gu ya srog ‘dzin g.yung drung gsang ba’i rgyud) oraz „Zalążek pracy iskry: Tajemne dziedzictwo uzdrowienia” (dBal mo las kyi thig le g.yung drung gsang ba’i rgyud).
Najwyższy Wódz pomaga pokonywać problemy i stawiać czoło wyzwaniom. Wznieca odwagę w sercu by aktywnie
szukać nowych rozwiązań, wynajdywać korzyści, polować na okazje.
Pomaga zdobywać niezależnośc, niepodległość zarówno psychiczną, energetyczną, jak i fizyczną, materialną.
Kontakt z tym bóstwem jest szczególnie doradzany jako remedium na wpływowe, toksyczne środowisko.
Wydruki które państwo zamówią są lepszej niż przedstawiona
na sklepie rozdzielczości i jakości, bez znaku wodnego,
na eleganckim, satynowym papierze o wymiarach ok. 45x32cm (A3+)

 

na płótnie z krosnem o wymiarach ok. 15x22cm
– proszę wybrać – FORMAT

 

[kolory mogą być troszeczkę inne – praktycznie każdy monitor ma różne wyświetlanie barw]

Mandala to świetny pomysł by sprawić komuś oryginalny prezent. Wcześniej tylko upewnijmy się jakie potrzeby ma osoba w której ręce mandala trafi.

 

Mandale są związane z buddyzmem tybetańskim, jednak sama forma graficzna występowała od wieków, choćby w kulturze chrześcijańskiej, gdzie w kościołach umieszczano oparte o rozetę witraże. Współczesne mandale maja bardziej rozbudowane formy i są łączone z zupełnie niezwiązanymi systemami filozoficzno-religijnymi, możemy zobaczyć mandale runiczne, oparte o heksagram,czy pozornie całkiem pozbawione symetrii. W naszej kulturze spopularyzował je Carl Gustav Jung, wykorzystując je w terapii swoich pacjentów.

Mandala siły i energii

Słowo mandala wywodzi się ze sanskrytu i oznacza cały świat, święty krąg, centrum. Przedstawia graficzny symbol harmonijnego połączenia koła i kwadratu, czyli nieba i ziemi. Najczęściej kojarzy się z buddyzmem i mnichami, mozolnie usypującymi delikatne, misterne wzory, by po ukończeniu pracy po prostu ją zniszczyć. Pokazują w ten sposób nietrwałość, rozpuszczanie się, powrót do pierwotnego potencjału. Koło i kwadrat symbolizują połączenie boskości, nieskończoności (koło) oraz tego co ziemskie, cielesne (kwadrat).Mandala posiada punkt centralny łączący obie figury. Jest on symbolem jednocześnie początku i końca. To symbol pustki (gr. chaos) który przyjmuje harmonijną postać.

Energetyczna mandala

Mandale mają swoje zastosowanie i przeznaczenie. Mogą być oczyszczające, harmonizujące, uzdrawiające lub przeznaczone do  wzmacniania jakiś cech. Istotne znaczenie ma tu kształt oraz kolorystyka mandali. Mandala powieszona na ścianie w zależności od jej przeznaczenia, świetnie poprawi harmonie w rodzinie, wzmocni pozytywne nastawienie do życia, czy poprawi kondycję finansową. Nie musimy jej malować osobiście, choć to oczywiście najlepsza opcja. Możemy kupić mandalę gotową, dostosowaną do naszych potrzeb i gustów, czy to w formie plakatu , druku na płótnie, czy ręcznie namalowaną przez artystę.

Mandala to również świetny pomysł by sprawić komuś oryginalny prezent. Wcześniej jednak upewnijmy się jakie potrzeby ma osoba w której ręce mandala trafi.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Mandala mądrej siły Niebotycznego”