Najlepszy sklep ezoteryczny on-line

No Comments
Najlepszy sklep ezoteryczny on-line

Witaj w sklep ezoterycznym, miejscu, w którym kupisz gadżety przydatne wielu w  dziedzinach duchowości, takich jak  medytacja, tantra, szamanizm i buddyzm.

Takich produktów jak male (różańce buddyjskie na rękę), talizmany lepiej nie kupować na bazarze. W naszym sklepie ezoterycznym oferowane są nie tylko magiczne przedmioty, ale także usługi. Już teraz możesz zamówić specjalnie dla siebie energetyczny obraz duszy, obraz anioła.

Ponadto nasz sklep ezoteryczny poszerzy ofertę o różnorakie kursy (nauka systemu wróżebnego, kurs jasnowidzenia) oraz TALIZMANY i AMULETY..

Istnieją sklepy ezoteryczne nastawione tylko na jedna konkretną dziedzinę ezoteryki. To sklepy oferujące specjalistyczne przedmioty związane tylko z daną dziedziną, np. tarotem, wahadłami.  Standardowy sklep ezoteryczny nastawiony na klientów związanych z buddyzmem będzie mieć towar związany tylko z buddyzmem, ale to raczej import towarów i kultury. W naszej ofercie jedynie kadzidełka są tworzone przez mnichów tybetańskich. Cała reszta to przedmioty tworzone przez jasnowidzów, z inspiracji tekstami tradycjji Jungdrung Bon. Tak wiec, o ile w ogólnym sklepie ezoterycznym bardzo często dostaniesz tradycyjnie tybetańskie obrazy bóstw i mistrzów, male wykonane z mało ekologicznego egzotycznego drewna.


Nasz sklep ezoteryczny często nie posiada realnej siedziby, lecz działa tylko w internecie. Towary które prezentujemy można obejrzeć na Śląsku, w DomPrzestrzeni.pl w Mysłowicach. Zapraszmy !

Categories: Dla Duszy

Dodaj komentarz